Categories

Eltrox Włókniarzem Częstochowa – PGG ROW Rybnik żużel na żywo

Eltrox Włókniarz Częstochowa - PGG ROW Rybnik

Eltrox Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik

Od poniedziałku można kupować bilety na mecz PGG ROW-u z Eltrox Włókniarzem Częstochowa w Rybniku. Poznajcie awizowane składy na to spotkanie!

W sobotę dowiedzieliśmy się, że odwołany mecz Eltrox Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik zostanie rozegrany w najbliższą środę w Rybniku. Taką decyzję PGE Ekstraliga podjęła na wniosek drużyny z Częstochowy, ale oczywiście po tym, jak zgodę na zmianę gospodarza spotkania wyraził zarząd KS ROW Rybnik.

Mecz Eltrox Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik odbędzie się w środę 9 września o godzinie 18:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej. Transmisję na żywo zaplanowała stacja Eleven Sports 1.

W poniedziałek i wtorek od rana w biurze klubu przy Gliwickiej 72 trwać będzie tradycyjna przedsprzedaż biletów na środowy mecz. Po godzinie 15:00 natomiast przedsprzedaż przeniesie się do sklepiku klubowego mieszczącego się na koronie stadionu. Sklepik będzie w oba dni czynny do godziny 18:00.

Co ważne, na powtórkę meczu nie obowiązują bilety zakupione na piątek na mecz w Częstochowie. Zwrotu biletów pod Jasną Górą kibice muszą dokonać we własnym zakresie. Na potyczkę z Eltrox Włókniarzem obowiązują za to karnety zakupione przez sympatyków zielono-czarnych na sezon 2020.

Awizowane składy:

Eltrox Włókniarz Częstochowa:
1. Leon Madsen
2. Paweł Przedpełski
3. Rune Holta
4. Jason Doyle
5. Fredrik Lindgren
6. Jakub Miśkowiak
7. Mateusz Świdnicki

PGG ROW Rybnik:
9. Kacper Woryna
10. Mateusz Szczepaniak
11. Siergiej Łogaczow
12. Vaclav Milik
13. Przemysław Giera
14. Kamil Nowacki
15. Mateusz Tudzież

Views:
75
Article Categories:
Motorsport

Comments are closed.